اسپری و واکس کابین خودرو پاریسا پرکاربردترین نوع محصولات برای تمیز کردن داشبورت خودرو هستند و دومین کالای لوکس اتومبیل مورد استفاده در ایران می باشد. به خاطر کاربرد زیاد این محصول در بین مصرف کنندگان ایرانی شرکت کارینا بران با استفاده ازدانش مهندسین خود اولین اسپری و واکس های خود را تولید نموده که همزمان 4 عمل، براق کننده (طبیعی)، تمیز کننده، جرم گیر، خوشبو کننده را انجام می دهند.
در فصل تابستان که نور آفتاب باعث رنگ پریدگی داشبورت خودرو می شود و در زمستان که سرما باعث خشکی داشبورت می شود استفاده از محصول با کیفیت ضروری است. گرد و خاکی که وارد کابین خودرو می شود در صورتی که تمیز نشود و از بین نرود باعث خرابی و رنگ پریدگی کابین خودرو می شود. لذا محصول با کیفیت که آسیبی به کابین خودرو نرساند ضروری است.
این محصول چربی را از بین می برد و مانع نشستن گرد و خاک زیاد در کابین خودرو می شود. لذا پیشنهاد می شود مصرف کنندگان از محصولاتی که باعث چرب شدن زیاد داشبورد و کابین خودرو می شود خودداری نمایند. اکثر مصرف کنندگان از خوشبو کننده های مختلف برای داخل کابین خودرو استفاده می کننده ولی استفاده از این محصول باعث می شود تا محیط داخل کابین خودرو همیشه معطر و خوشبو باشد.

موارد استفاده اسپری و واکس کابین خودرو پاریسا

_ تمیز کردن داشبورت
_ درهای داخل خودرو
_ صندلی های چرم

طریقه ی استفاده:
بر روی دستمال نرم و تمیز محلول را اسپری کنید و نقاط مختلف کابین خودرو و صندلی ها را تمیز کنید.