قرص های شیشه شور نانو پاریسا از کالاهای پرمصرف در بین دارندگان خودرو می باشد. مهندسین شرکت گروه شرکت کارینا بران تجارت موفق به تولید قرص های شیشه شور خودرو شده اند که علاوه بر کیفیت بالا دارای مزیت های زیادی می باشد. بعضی از خودروها که از شوینده شیشه شور بی کیفیت استفاده و یا اصلاً استفاده نمی کنند علاوه بر خراب شدن پمپ آب و خشک شدن تیغه برف پاکن باعث آسیب به شیشه خودرو شده و به که باعث متحمل شدن هزینه زیاد برای صاحبان خودرو می شود.
علاوه بر آن یخ زدگی آب پمپ خودرو باعث خراب شدن پمپ آب و تیغه برف پاکن شده و دید راننده را کم یا از بین می برد. قرص های نانو شیشه شور علاوه بر از بین بردن رسوب داخل آب باعث لغزندگی بهتر تیغه برف پاک کن شده و تیغه برف پاک کن را نرم تر می کند و از آسیب رساندن به پمپ خودرو و روزنه های خروجی آب وخط افتادن شیشه خودرو جلوگیری می کند.این محصول تا دمای -5 درجه یخ نمیزند .هر یک عدد قرص برابر با 4 لیتر مایع شیشه شور می باشد.
مقدار مصرف قرص های نانو شیشه شور پاریسا برای خودروهای مختلف مانند خودروهای سواری با مخزن کوچک حدودا 2 لیتر نصف قرص شیشه شوی، خودروهای سواری با مخزن 4 الی 5 لیتر یک قرص کامل، اتوبوس ها، کامیونت، کامیون ها و کشنده ها که مخزن 8 الی 15 لیتری دارند 2 عدد قرص نانو می باشد.

طریقه مصرف قرص های نانو شیشه شوی PA Risa

پمپ آب پاش خودرو را پر آب کرده و یک عدد قرص نانو را داخل پمپ آب پاش خودرو قرار داده به مدت 10الی 20 دقیقه صبر کنید تا قرص داخل آب حل شود بعد استفاده کنید.
یک عدد قرص را داخل یک گالن 4 لیتری حل کنید و محلول را داخل مخزن آب پاش بریزید.
مقدار4/1 قرص را داخل آب پاش دستی حل کنید و از داخل خودرو شیشه راتمیز کنید تا از ایجاد بخار داخل خوردو جلوگیری کند.