با استفاده از قرص های آتش زنه پاریسا بدون نیاز به هیچ مواد آتش زایی می توانید به راحتی آتش روشن کنید. آتش حاصل از قرص های آتش زنه بدون بو بدون خاکستر بوده و دارای حرارت بالا وشعله آبی می باشد. حمل آسان ای ن قرص ها از دیگر ویژگی های آن به حساب می آید . با استفاده از این قرص ها بدون نیاز به چوب و ذغال به راحتی غذا، آب و کنسرو و همچنین محیط اطراف خود را گرم کنید.
هر یک عدد قرص پاریسا قابلیت روشن بودن به مدت 10 الی 15 دقیقه را دارد.این قرص ها وسیله ای مناسب برای مسافرت های جاده ای و شهری می باشد .قرصهای آتش زا پاریسا کاملا بی خطر و کم حجم می باشد و فقط کافیست با فندک یا کبریت گوشه ای از قرص را روشن کنید قرص ها با شعله آبی می سوزند و کاملا بدون بو می باشند.
در بدترین شرایط جوی قرص خاموش نمی شود. حتی می توان بدون نیاز به چوب و ذغال با دو عدد قرص یه قوری آب را جوش آورد یا با یک عدد قرص غذا و کنسرو را گرم کرد حتی می توان هر نوع ذغال و چوبی را آتش زد.
بسیار مناسب برای کوهنوردان که در شرایط بد جوی قرار می گیرند و نیاز به گرم کردن غذا دارند کم حجمبودن ،قیمت مناسب، حرارت بالا، شعله های آبی، حمل و نقل اسان و بی خطر بودن از مزایای قرص های آتش زنه پاریسا می باشد.
هر جعبه شامل 240 عدد قرص آتش زا پاریسا می باشد که به 24 بسته 10 عددی تقسیم می شود.