قرص های بو گیر پاریسا برای اولین بار در ایران تولید شده و در حال حاضر با رایحه اوکالیپتوس تولید و توزیع می شود البته این محصول قرار است با 5 رایحه تولید و توزیع شود. بهترین مکان های استفاده از قرص های بو گیر نانو پاریسا علاوه بر مصارف خانگی، استفاده در دستشویی ها سنتی و فرنگی، استفاده در فاضلاب ها، بیمارستان ها، هتل ها و شرکت های تولیدی فراوردهای گوشتی و بهداشتی که گنداب های زیادی تولید می کنند کاربرد بسیاری دارد.
تمام محصولاتی که عامۀ مردم به صورت بوگیر می شناسند همان اسپری های خوشبو کننده هوا هستند ولی تا به امروز کالایی تولید نشده که گندزدا و ضدعفونی کننده و از منبع بوی بد را از بین ببرد. به جای استفاده از اسپری های خوشبو کننده که همه آن ها دارای اسانس های مضر هستند این محصول بدون ضرر جایگزین مناسبی می باشد. این محصول علاوه بر آنکه کاملاً بی خطر می باشد و بدون ضرر می باشد باعث از بین رفتن گازهایی که ایجاد بوی بد می شود و آن مکان را ضد عفونی می کند.
این قرص ها در آب دیر حل می شود و دارای ماندگاری بالا می باشد تا اثر گذاری گازهایی که باعث بوی بد می شود را از بین ببرد. این محصول از بین برنده منبع بوی بد می باشد و علاوه بر از بین بردن بوی بد مکان را ضدعفونی سیستم فاضلابی می شود.
تمامی محصولات موجود در بازار که به نام بو گیر معروف هستند فقط بوی محیط اطراف را خوشبو می کنند که شامل اسپری های خوشبو کننده و محصولاتی از این دست می باشند. این اسپری ها فقط بوی محیط را عوض کرده و باکتری ها که باعث بوی بد می شوند را از بین نمی برند، ولی قرص های نانو پاریسا باکتری هایی که باعث بوی بد محیط می شوند را از بین می برد و خنثی می کند یعنی علاوه بر از بین بردن منبعی که باعث ایجاد بوی بد می شود آن منبع را ضد عفونی کرده و بوی بد را خنثی می کند.
این عمل (میکروب زدایی و از بین بردن بوی بد ) زمانی اتفاق می افتد که این قرص ها درآب محلول شود هر بسته کوچک قرص های بو گیر پاریسا شامل 10 عدد قرص می باشد که 24 بسته کوچک در یک بسته بزرگتر قرار گرفته و 6 بسته بزرگ در جعبه مادرمی باشد .
موارد استفاده قرص های بو گیر پاریسا همان طور که اشاره شد در چاه فاضلاب، گنداب ها، شرکت ها و کارخانجاتی که گنداب تولید می کن انواع سرویس های بهداشتی (سنتی و فرنگی) می باشد.
طریقه ی استفاده: یک عدد قرص را داخل فاضلاب یا سنگ سرویس بهداشتی یا هر منبعی که ایجاد بوی بد می کند انداخته در مدت کمی تمام بوی بد را از بین برده و گازهایی که باعث بوی بد می شود را از بین می برد.