با قرص های نانو پاریسا دیگر نیاز به چنگ زدن لباس برای شستن نیست.در فن آوری قرص های پاریسا که مورد استفاده ان در ماشین لباسشویی یا سینک ظرف شویی و یا یک تشت پر از آب است با اضافه کردن قرص نانو به آب حباب های کوچکی داخل آب ایجاد می شود که با فشار فراوان سبب زدودن لکه ها از لباس می شود.
این محصول بدون بو و با رایحه و برای از بین بردن انواع لک و ضد عفونی کردن انواع البسه می باشد. لکه هایی چون انار، زردچوبه، هویج، لبو، انواع روغن های خوراکی، کاکائو، شکلات، انواع آب میوه ،انواع بستنی به آسانی و دز کمترین زمان را از بین می برد. هر یک عدد قرص برابر با 4 لیتر مایع لکه بر البته این موضوع بستگی به مقدار چرک و کثیفی البسه دارد. این قرص ها بصورت هوشمند عمل کرده و به محض ارتباط با آب ولرم از خود اکسیژن آزاد کرده و با استفاده از حباب های ایجاد شده به قسمت های مختلف البسه که دارای لک می باشد ضربه زده و لکه ها را از بین می برد. در نتیجه هنگام استفاده در تشت آب و بصورت اسپری نیازی به چنگ زدن البسه نمی باشد.
همچنین مصرف کننده هایی که ماشین ظرف شویی یا لباسشویی ندارند برای شستشو می توانند با یک تشت پر آب لباس های کثیف وظرف های روغنی را با یک عدد قرص شستشو کنند . قرص های پاریسا به صورت جوشان بوده و و به محض رسیدن آب یا رطوبت اکسیژن آزاد کرده و داخل اآب حل شود.
ضمن اینکه دیگر نیاز به چنگ زدن لباس نمی باشد فقط کافیست لباس ها را در آب فرو برد وسپس خشک کرد و یا ظرف ها رو داخل محلول قرص و آب گذاشت بعد خشک کرد به همین سادگی این روش علاوه بر شستشوی تمیز سبب صرفه جویی در مصرف مواد شوینده برق و آب می شود .
مصرف کننده می تواند با یک عدد قرص نانو حداقل 5 لیتر مایع شوینده لکه بر داشته باشد. البته این موضوع به مقدار چرک لباس و کثیفی ان مربوط می باشد . قرص های لکه بر و پاک کننده البسه و ظروف پاریسا در بسته بندی هایی با رنگ آبی عرضه می گردد.

نحوه مصرف

استفاده در ماشین لباسشویی: یک یا 2 عدد قرص (نسبت به چرک و کثیفی البسه )را داخل محفظه پودر ماشین لباسشویی قرار داده تا با فشار آب حل شود و به داخل ماشین هدایت شود.
استفاده در تشت آب: داخل تشت آب 4 لیتر آب ولرم ریخته قرص را داخل آب قرار داده و البسه سفید را اضافه کنید.
توجه: در این روش اصلا نیاز به چنگ زدن لباس نیست چون قرصهای لکه بر پاریسا بصورت هوشمند عمل کرده و به محض ارتباط با آب ولرم از خود اکسیژن آزاد می کند و با استفاده از حباب ایجاد شده به لکه ها ضربه زده و لکه ها را از بین می برد و لباس را ضدعفونی می کند کافیست بعد از 10 دقیقه البسه را آب کشی کنید.
استفاده در پمپ آب پاش: یک پمپ آب پاش cc500 را با آب ولرم پر کرده و اندازه 1/4 قرص را داخل آن قرار دهید به مدت چند دقیقه صبر کنید تا قرص کاملاً در آب حل شود.بعد از حل شدن بر روی البسه (سفید) که لک دارند اسپری کنید بعد از چند دقیقه لکه ها از بین می رود.
مواد استفاده: تمیز کننده و ضد عفونی کننده انواع لباس های سفید، تمیز کننده و ضد عفونی کننده انواع ملحفه ، پرده، ضد عفونی کننده و تمیز کننده لباس بچه، انواع موکت سفید و پارچه های مبلی سفید