قرص های نانو زمین شوی پاریسا مختص شستشوی کاشی و سرامیک و انواع سنگ ها می باشد.علاوه بر خاصیت تمیز کردن انواع لک و چرک ها و روغن های خوراکی، خاصیت ضد عفونی کننده و میکروب کشی را نیز دارا می باشد. این محصول برای اولین بار در ایران تولید شده و هر عدد قرص برابر با 4 لیتر مایع زمین شوی می باشد.
قرص های نانو زمین شوی پاریسا اسیدی نمی باشد. متأسفانه اکثر خانم ها برای تمیز کردن انواع سنگ و سرامیک و کاشی های دستشویی از اسید و یا جوهرنمک استفاده می کنند که همین امر علاوه بر آسیب رساندن جبران ناپذیر به ریه  مجرای تنفسی می شود باعث خراب شدن و رنگ پریدگی سنگ ها و سرامیک ها می شود علاوه بر آن باعث کدر شدن و از بین رفتن چسب های کاشی و سرامیک شده و باعث نفوذ آب به طبقات پایین و شکاف لوله ها می شود.
در صورتی که قرص های نانو زمین شوی پاریسا خاصیت اسیدی نداشته و فقط پاک کننده و ضد عفونی کننده سطوح می باشد و باعث درخشندگی بیشترآن ها می شود. روی چسب کاشی و سرامیک تاثيری ندارد و آن را از بین نمی برد. قرص های نانو در بسته بندی هایی با رنگ نقره ای یا سیلور عرضه می گردد.
قرص های ضد عفونی کننده و پاک کننده سطوح (کف شوی) مختص کاشی و سرامیک ،انواع سنگ های ساختمانی و نیز برای شستشوی و ضد عفونی کف ساختمان ها، بیمارستان ها، هتل ها،درمانگاه ها کارایی دارد. برای پاک کردن و ضدعفونی کردن انواع سطوح (کاشی، سرامیک، انواع سنگ، روی کابینت، اجاق گازهای استیل، درو پنجره ی ام دی اف، تمیز کننده و ضدعفونی کننده داخل یخچال، سینک ظرفشویی و... محصول علاوه بر تمیز کنندگی ضد عفونی کننده و میکروب کش می باشد.

قرص پاک کننده سطوح پاریسا

استفاده در سطل آب: یک سطل آب که حدودا 4 لیتر باشد داخل آن یک عدد قرص نانو انداخته صبر کنید تا قرص کاملا در آب حل شود (بر خلاف قرص های البسه قرص کف شوی جوشان نمی باشد و دیرتر حل می شود ) بعد از مدت 3 الی 4 دقیقه که قرص داخل آب حل شد محلول را کف ساختمان ریخته و با یک عدد تی نخی زمین را تمیز و ضد عفونی کنید.
استفاده از آب پاش : اندازه یک چهارم قرص زمین شوی را داخل آب پاش انداخته و صبر کنید تا کاملا حل شود بعد از حل شد می توانید روی کاشی و سرامیک و سنگ کاسه توالت اسپری کرده وبا یک عدد دستمال تمیز و نرم خشک کنید.
توجه : اگر آب ولرم باشد قرص ها زودتر و بهتر در آب حل می شود، بیشترین مکان ها ی مورد استفاده از قرص های زمین شوی به غیر از مصارف خانگی بیمارستان ها، درمانگاه ها، دندانپزشکی ها، هتل ها، پادگان ها، شرکت های خدماتی که کار نظافت منازل را بر عهده دارند .
از مزایا قرص پاک کننده سطوح پاریسا می توان به حمل آسان ، کیفیت عالی،  به صرفه بودن، تمیز کننده و ضدعفونی کننده، دردسترس بودن، استفادۀ آسان و راحت اشاره نمود.در واقع این محصول جرم گیر نیست و فقط تمیز کننده و ضدعفونی کننده و پاک کننده می باشد.
موارد استفاده:پاک کردن داخل یخچال، انواع اجاق گاز، کاشی آشپزخانه ضدعفونی و تمیز کردن سرویس های بهداشتی، پاک کردن انواع ام دی اف، پاک کردن انواع در و پنجره ی پی وی سی، انواع سنگ ها و ... می باشد