قرص های بو گیر پاریسا برای اولین بار در ایران تولید شده و در حال حاضر با رایحه اوکالیپتوس تولید و توزیع می شود البته این محصول قرار است با 5 رایحه تولید و توزیع شود. بهترین مکان های استفاده از قرص های بو گیر نانو پاریسا علاوه بر مصارف خانگی، استفاده در دستشویی ها سنتی و فرنگی، استفاده در فاضلاب ها، بیمارستان ها، هتل ها و شرکت های تولیدی فراوردهای گوشتی و بهداشتی که گنداب های زیادی تولید می کنند کاربرد بسیاری دارد.
تمام محصولاتی که عامۀ مردم به صورت بوگیر می شناسند همان اسپری های خوشبو کننده هوا هستند ولی تا به امروز کالایی تولید نشده که گندزدا و ضدعفونی کننده و از منبع بوی بد را از بین ببرد. به جای استفاده از اسپری های خوشبو کننده که همه آن ها دارای اسانس های مضر هستند این محصول بدون ضرر جایگزین مناسبی می باشد. این محصول علاوه بر آنکه کاملاً بی خطر می باشد و بدون ضرر می باشد باعث از بین رفتن گازهایی که ایجاد بوی بد می شود و آن مکان را ضد عفونی می کند.
این قرص ها در آب دیر حل می شود و دارای ماندگاری بالا می باشد تا اثر گذاری گازهایی که باعث بوی بد می شود را از بین ببرد. این محصول از بین برنده منبع بوی بد می باشد و علاوه بر از بین بردن بوی بد مکان را ضدعفونی سیستم فاضلابی می شود.